Modernizace prodejen

Rekonstrukce prodejny v Dobšicích

Ve dnech 10. - 15. 5. 2021 proběhla rekonstrukce prodejny ve Dobšicích. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 17. 5. 2021 dostal každý zákazník malou pozornost (koblih, žvýkačku...) a pokud nakoupil nad 300,- Kč, tak opět vysočinku zdarma. Prodejna má nové osvětlení, přemístěný obslužný úsek sloučený s pokladní zónou, došlo také k zateplení výloh. Věříme, že nový vzhled bude pro zákazníky přínosem.

 

 

 

 

Rekonstrukce prodejny v Damnicích

Ve dnech 12. - 17. 4. 2021 proběhla rekonstrukce prodejny ve Damnicích. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 19. 4. 2021 dostal každý zákazník  malou pozornost (koblih, žvýkačku...) a pokud nakoupil nad 300,- Kč, vysočinku zdarma. Prodejna má nové stropy, nové osvětlení, upravenou pokladní zónu, obslužný úsek a vyřešenou zónu nápojů. Došlo také k zateplení výloh a dodatečně budou vyměněny vchodové dveře, jejichž dodání se zpozdilo vlivem současné koronavirové pandemie. Věříme, že nový vzhled bude pro zákazníky přínosem.

 

   

 

   

 

Rekonstrukce prodejny v Bohuticích

Ve dnech 8. - 16. 3. 2021 proběhla rekonstrukce prodejny v Bohuticích. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 17.3.2021 dostal každý zákazník  malou pozornost a pokud nakoupil nad 300,- Kč, tak také zdarma vysočinku. Prodejna má nové stropy, nové osvětlení, přemístěný obslužný úsek sloučený s pokladní zónou, nový úsek zeleniny a upravený úsek pečiva. Byla zcela změněna orientace středových regálů.

 

   

    

 

 

Rekonstrukce prodejny ul. Hvězdova 10/3631 ve Znojmě

Ve dnech 14. - 24. 2. 2021 proběhla rekonstrukce prodejny ve Znojmě. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 25. 2. 2021 dostal opět každý zákazník  malou pozornost a pokud nakoupil nad 300,- Kč, tak také zdarma vysočinku. Prodejna má nové stropy, nové osvětlení, upravenou pokladní zónu, obslužný úsek, úsek pečiva a také celkově moderní interiér. Věříme, že nový vzhled bude pro zákazníky přínosem.

 

   

 

   

 

 

Rekonstrukce prodejny v Moravském Krumlově, ul. Zámecká

Ve dnech 8. - 13. 2. 2021 proběhla rekonstrukce prodejny v Moravském Krumlově, ul. Zámecká (budova bývalého Nákupního střediska) spojená s úpravou prodávaného sortimentu. Byl zrušen prodej hraček a výrazně omezen sortiment drogerie. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena.
Aktuálně zde prodáváme sortiment papírnictví, domácí obuv, spodní prádlo, ubrusovinu, ložní prádlo, drogistické zboží především v privátních značkách, zeleninová semena, substráty a další. Nelze vše vyjmenovat, přijďte se podívat. Jedná se o velmi příjemnou prodejnu.

 

Slavnostní otevření proběhlo 15. 2. 2021 a každý zákazník dostal čokoládku v dárkové obálce ke stému výročí založení našeho družstva zdarma.

 

    
 
    
 
 
 

Rekonstrukce prodejny Šumná

Ve dnech 25. - 28. 1. 2021 proběhla rekonstrukce prodejny v Šumné. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 29. 1. 2021 nemohlo být vzhledem ke stále trvajícím hygienickým opatřením k zamezení šíření koronaviru k dispozici  malé občerstvení s kávou jako v obvykle. Proto každý zákazník dostal malou pozornost a pokud nakoupil nad 300,- Kč, tak také zdarma vysočinku. Prodejna upravenou pokladní zónu, obslužný úsek i úsek pečiva.

 
                                                                                                          
      
 
     
 
 
2020

Rekonstrukce prodejny v Loděnicích

Ve dnech 16. - 25.6.2020 proběhla rekonstrukce prodejny Loděnicích. Po dobu rekonstrukce byl omezený náhradní prodej ve skladě prodejny. Při slavnostním otevření 26.6.2020 dostal každý zákazník čokoládku zdarma. Prodejna má nové osvětlení, nový obslužný úsek uzenin, přemístěnou pokladní zónu a také celkově moderní interiér. Věříme, že nový vzhled bude pro zákazníky přínosem.

                       

                                                                                            PŘED

 

 

                                                                                              PO

  

 

 

Rekonstrukce prodejny v Práčích

Po odeznění nejhorších obav z koronavirové pandemie, kdy byly zastaveny veškeré opravy a rekonstrukce na prodejnách, proběhla ve dnech 11. - 28.5.2020  dlouho plánovaná rekonstrukce prodejny Práčích. Po dobu rekonstrukce byl omezený náhradní prodej v bývalém skladu prodejny. Při slavnostním otevření 29.5.2020 nemohlo být vzhledem k aktuálním hygienickým opatřením k zamezení šíření koronaviru k dispozici  malé občerstvení s kávou zdarma jako na ostatních prodejnách. Každý zákazník tak dostal čokoládku zdarma a pokud nakoupil nad 300,- Kč tak také zdarma vysočinku. Prodejna má nové osvětlení, přesunutý obslužný úsek uzenin a také celkově moderní interiér. Věříme, že nový vzhled bude pro zákazníky přínosem.

 

                                                                                           PŘED

 

 

                                                                                              PO

 

 

                               

Rekonstrukce prodejny v Moravském Krumlově, ul. Břízová

Ve dnech 25. - 27.2.2020 proběhne rekonstrukce prodejny v Moravském Krumlově, ul. Břízová. Po dobu rekonstrukce bude prodejna uzavřena. Naše nejbližší prodejny jsou na ul. Nádražní, náměstí T.G.M. 28 a v Rakšicích. Zákazníkům se omlouváme za způsobené komplikace a věříme, že nový vzhled prodejny bude pro ně přínosem.

Při slavnostním otevření  v pátek 28.2.2020 bude k dispozici malé občerstvení s kávou a čokoládka zdarma. 

                                                                                          

                                                                                                                   PŘED 

                          

 

                                                                                                                       PO

                          

 

Rekonstrukce prodejny v Troskotovicích

Ve dnech 10. - 20.2.2020 proběhla rekonstrukce prodejny Troskotovicích. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 21.2.2020 bylo k dispozici  malé občerstvení s kávou zdarma. Prodejna má nové osvětlení, nový obslužný úsek uzenin, přemístěnou pokladní zónu a také celkově moderní interiér. Věříme, že nový vzhled bude pro zákazníky přínosem.

 

                                                                                                                    PŘED

                         

      

                                                                                                                      PO

                        

 

Rekonstrukce prodejny v Miroslavi, náměstí

 

Na prodejně v Miroslavi, náměstí 2 proběhla ve dnech 27.1. - 2.2.2020 rekonstrukce. Po tuto dobu byla prodejna uzavřena, zákazníci měli možnost využít služeb naší nejbližší prodejny v Miroslavi, ul. Havlíčkova.  V den otevření po rekonstrukci 3.2.2020 byla pro zákazníky připravena káva, malé občerstvení zdarma, čokoládová fontána dodavatele Carla a ochutnávky potravin našich dodavatelů MP Krásno a Pekárna Ivanka.
 
V tento den zároveň proběhla propagační akce k spotřebitelské soutěži o 4 auta mini cooper "Snídaně s COOPem", kdy před prodejnou byl vystaven automobil, o který se soutěží a každý zákazník obdržel "snídaňový balíček" obsahující jogurt Ranko a pečivo. Podpora se nám dostala ze strany MěÚ Miroslav, který nám umožnil parkování vystavovaného vozidla.
 
                                                                                                                  PŘED   
                        
                        
 
                                                                                                                      PO
                         
                          
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace