Věrnostní program

Věrnostní program

Je věrnostní systém maloobchodního řetězce Jednoty, spotřebního družstva,Moravský Krumlov, který Vám šetří peníze na další nákup za to, že nakupujete . Věrnostní program je určen jak pro členy družstva, tak ostatní zákazníky.

 

Výhody věrnostního programu:

Držitel zákaznické karty(pro členy družstva) a dobré karty COOP (pro zákazníky) sbírá body za nákup (1,-Kč nákupu = 1 bod). Slevu na nákup lze uplatnit po dosažení 5000 bodů a výše. Hodnotu slevy ve výši 50,- Kč může účastník uplatnit při příštím nákupu.

Majiteli karty za každý uskutečněný nákup v kterékoliv prodejně družstva, před jehož markováním předloží na pokladně věrnostní kartu,  budou na tuto kartu připsány body v hodnotě nákupu. Do těchto nákupů se nezapočítávají cigarety a tabákové výrobky, vratné obaly, dobíjení kreditů mobilních telefonů, nákup sázenek a losů. Každý Váš nákup se Vám bude prostřednictvím karty načítat do Vašeho konta. Na každé Vaší účtence se Vám objeví stav tohoto konta(kolik bodů zbývá do dosažení prémie 50,-Kč). Dosáhnete-li hranice konta pro získání slevy a chcete hned slevu čerpat, nahlaste to prosím pokladní, která zajistí slevu na nákup. Získané slevy na nákup můžete v příslušném kalendářním roce čerpat dle svého uvážení na kterékoliv prodejně družstva, nejzašší termín pro vyčerpání slev za příslušný rok je 31.1. následujícího roku.


 

Jak se přihlásit do věrnostního programu a získat COOP dobrou kartu?

Chcete-li také čerpat výhody věrnostního programu Jednoty, spotřebního družstva v Moravském Krumlově, vyzvedněte si přihlášku v prodejně u pokladny nebo si ji můžete vytisknout. Vyplněnou přihlášku odevzdejte u pokladny a obdržíte COOP DOBROU KARTU. Tuto kartu předložte před každým nákupem pokladní, abyste mohli čerpat výhody věrnostního programu. Každý Váš nákup se Vám bude prostřednictvím COOP dobré karty načítat.

 

 

V současné době jsou již všechna naše pokladní místa vybavena moderními čtečkami čárového kódu a je možno snímat věrnostní kartu JEDNOTY z displeje mobilu zákazníka.

 

 

Přihlašovací formulář

 

          COOP Dobrá karta (pro zákazníky)                               COOP zákaznická karta (pro členy)

    

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace