Věrnostní program

Věrnostní program

Je věrnostní systém maloobchodního řetězce Jednoty, spotřebního družstva,Moravský Krumlov, který Vám šetří peníze na další nákup za to, že nakupujete . Věrnostní program je určen jak pro členy družstva, tak ostatní zákazníky.

 

Výhody věrnostního programu:

Držitel zákaznické karty(pro členy družstva) a dobré karty COOP (pro zákazníky) sbírá body za nákup (1,-Kč nákupu = 1 bod). Slevu na nákup lze uplatnit po dosažení 5000 bodů a výše. Hodnotu slevy ve výši 50,- Kč může účastník uplatnit při příštím nákupu.

Majiteli karty za každý uskutečněný nákup v kterékoliv prodejně družstva, před jehož markováním předloží na pokladně věrnostní kartu,  budou na tuto kartu připsány body v hodnotě nákupu. Do těchto nákupů se nezapočítávají cigarety a tabákové výrobky, vratné obaly, dobíjení kreditů mobilních telefonů, nákup sázenek a losů. Každý Váš nákup se Vám bude prostřednictvím karty načítat do Vašeho konta. Na každé Vaší účtence se Vám objeví stav tohoto konta(kolik bodů zbývá do dosažení prémie 50,-Kč). Dosáhnete-li hranice konta pro získání slevy a chcete hned slevu čerpat, nahlaste to prosím pokladní, která zajistí slevu na nákup. Získané slevy na nákup můžete v příslušném kalendářním roce čerpat dle svého uvážení na kterékoliv prodejně družstva, nejzašší termín pro vyčerpání slev za příslušný rok je 31.1. následujícího roku.


 

Jak se přihlásit do věrnostního programu a získat COOP dobrou kartu?

Chcete-li také čerpat výhody věrnostního programu Jednoty, spotřebního družstva v Moravském Krumlově, vyzvedněte si přihlášku v prodejně u pokladny nebo si ji můžete vytisknout. Vyplněnou přihlášku odevzdejte u pokladny a obdržíte COOP DOBROU KARTU. Tuto kartu předložte před každým nákupem pokladní, abyste mohli čerpat výhody věrnostního programu. Každý Váš nákup se Vám bude prostřednictvím COOP dobré karty načítat.

 

 

 

 

Přihlašovací formulář

 

          COOP Dobrá karta (pro zákazníky)                               COOP zákaznická karta (pro členy)

    

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace