Na všech prodejnách

Služby na všech prodejnách

Platby kartou

Díky zavedení platebních terminálů, není v prodejnách COOP problém používat k úhradě nákupů platební karty. O tuto službu je ze stran zákazníků velký zájem a dobře se ujala i v menších městech a obcích.

Další novinkou, kterou naše prodejny disponují, je zavedéní možnosti takzvaného bezkontaktního placení kreditní kartou, které usnadní a urychluje placení pomocí kreditních karet.

CASHBACK (Výběr hotovosti)

Ve všech našich prodejnách vám nabízíme při platbě kartou možnost využít službu CASHBACK. Jedná se o výběr hotovosti z vašeho účtu prostřednictvím pokladny.

Od 1. prosince 2018 došlo ke změně podmínek, resp. k výjimce podmínek služby Cashback pro spotřební družstva takto:

Při nákupu v minimální hodnotě 200 Kč a platbě tohoto nákupu platební kartou může zákazník požadovat výběr hotovosti (Cashback) v maximální výši do 3000,- Kč (částka musí být dělitelná na celé stokoruny).

Pro spotřební družstva tedy neplatí obecné pravidlo, které stanoví minimální nákup v hodnotě 1,-Kč.

Více informací zde: (pro zvětšení klikněte)

Dobíjení kreditu

Platební terminály v prodejnách COOP umožňují dobití kreditu mobilního telefonu vybraných českých telefonních operátorů - tedy O2, Vodafone, T-Mobile a COOP Mobil.

COOP Mobil

COOP Mobil je provozován společně skupinou COOP, Vodafone Czech Republic a.s. a MATERNA Communications a.s.

Bez smlouvy a bez závazků získáte výhodné volání. Při pravidelném nákupování ve vybraných prodejnách sítě COOP voláte levněji o 20 %

Účtujeme po vteřinách. Tento způsob účtování je nejvýhodnější, protože jde o reálné účtování skutečně provolaných vteřin a minut. Sdílení minut a SMS v rámci tarifu RODINA pro 1 – 3 SIM karty.

Sazka na prodejnách

Na našich pokladnách můžete zakoupit hrací karty číselných loterií Sazky a zkusit své štěstí ve hře. Stačí si vybrat Sportku nebo Šťastných 10 ...

Také si můžete zakoupit některý ze stíracích losů Sazky.

Můžete si u nás i ověřit případnou výhru, jen si nezapomeňte uschovat potvrzení sázky! Výhry do 1 000,- Kč Vám ihned vyplatíme.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace