Novinky

Rekonstrukce prodejny v Miroslavi, náměstí

 

Na prodejně v Miroslavi, náměstí 2 proběhla ve dnech 27.1. - 2.2.2020 rekonstrukce. Po tuto dobu byla prodejna uzavřena, zákazníci měli možnost využít služeb naší nejbližší prodejny v Miroslavi, ul. Havlíčkova.  V den otevření po rekonstrukci 3.2.2020 byla pro zákazníky připravena káva, malé občerstvení zdarma, čokoládová fontána dodavatele Carla a ochutnávky potravin našich dodavatelů MP Krásno a Pekárna Ivanka.
 
V tento den zároveň proběhla propagační akce k spotřebitelské soutěži o 4 auta mini cooper "Snídaně s COOPem", kdy před prodejnou byl vystaven automobil, o který se soutěží a každý zákazník obdržel "snídaňový balíček" obsahující jogurt Ranko a pečivo. Podpora se nám dostala ze strany MěÚ Miroslav, který nám umožnil parkování vystavovaného vozidla.
 
                                                                                                                  PŘED   
                        
                        
 
                                                                                                                      PO
                         
                          

100. výročí - 23. 1. 2020 - prodejna Moravský Krumlov, náměstí

 

23. 1. 2020 jsme oslavili 100. výročí působení našeho spotřebního družstva na trhu. Každý zákazník ve všech našich prodejnách v tento den dostal k nákupu malou čokoládku jako poděkování za přízeň.

Pro zákazníky prodejny v Moravském Krumlově, náměstí T.G.M. 28 byly navíc připraveny ochutnávky potravin od našich dodavatelů MP Krásno a Karlova Pekárna, zdarma káva od dodavatele Tchibo a čokoládová fontána dodavatele Carla.

 

  

  

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR

 

 

Vážení zákazníci,

dne 23. 1. 2020 oslavíme 100. výročí působení našeho spotřebního družstva na trhu!

Celý rok 2020 se proto ponese v duchu oslav tohoto výročí a nyní pro Vás vybíráme některé z budoucích akcí:

  1. Každý měsíc bude vyhodnoceno 10 nejvyšších nákupů z řad zákazníků a budou jim předány poukázky v hodnotě 200,- Kč k nákupu ve všech našich prodejnách.

  2. Každý měsíc bude na akčním letáku křížovka s tajenkou. Tři vylosovaní výherci získají věcnou cenu.

  3. Každého 23. dne v měsíci bude na některé z prodejen probíhat ochutnávka potravin od našich dodavatelů.

Toto je jen základní výčet budoucích akcí pro Vás. O dalších budete průběžně informováni.

Jsme ryze český obchodní řetězec se stoletou tradicí. Současně patříme do široké rodiny spotřebních družstev sdružených pod značkou „coop“. Dlouhodobě podporujeme rozvoj našeho regionu formou spolupráce s regionálními producenty a dodavateli. Sponzorujeme kulturní a společenské aktivity v jednotlivých obcích, zejména akce pro nejmladší generaci.

Vaše spokojenost je základní prioritou naší práce, v družstevních prodejnách jste vždy vítáni. Těšíme se na Vaši návštěvu v některé z našich 107 prodejen.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace