Novinky

 

Oprava prodejny ve Strachoticích

 

Na naší prodejně ve Strachoticích probíhá rozsáhlá oprava (rekonstrukce). Od 26. 9. 2018 je prodej přesunut do náhradních prostor ve skladě prodejny. Předpokládané dokončení oprav je na konci listopadu 2018. Na této prodejně bude také využit koncept energetického managementu jako na nově postavené prodejně v Dyjákovicích.

 

Stávající zákazníky prosíme o trpělivost a těšíme se na všechny v opravené prodejně!

 

 

Otevření nové nízkoenergetické prodejny v Dyjákovicích

Dne 10.8.2018 byla slavnostně otevřena nová prodejna v Dyjákovicích. Stará budova neodpovídala statickým požadavkům a technicky nebylo možné ji pouze opravit. Proto byla vystavěna prodejna zcela nová o celkové rozloze prodejní plochy do 200 m².

 

Firma E.ON Česká republika pro tuto prodejnu vyvinula v naší republice zatím ojedinělý systém energetického managementu. Jedná se o úplně novou koncepci nízkoenergetické a ekologické prodejny. Prodejna jako celek je napojena na řídící systém, který umožňuje sledovat energetické náklady jednotlivých zařízení, vytápění, klimatizaci a kvalitu ovzduší na prodejně.

 

Celý projekt by měl vést k úspoře energií a zvýšení důrazu na ekologické myšlení. Tohoto konceptu se budeme držet i nadále při dalších renkostrukcích našich prodejen.

 

Těšíme se na vaši návštěvu! Věříme, že u nás budete spokojeni.

 

Napsali o nás : zde

 

 

 

Soutěž

Soutěž „COOP pomocníci pro dům a zahradu“

 

Od 14.3. - 13.4.2018 probíhala na našich prodejnách soutěž se stíracími losy „COOP pomocníci pro dům a zahradu“. Za každých 250,- Kč nákupu obdržel zákazník stírací los a mohl se ihned přesvědčit, jestli vyhrává. Celkem bylo vydáno 85 283 ks stíracích losů.

Zákazníci měli možnost uplatnit na prodejně i nevýherní losy, které postoupily do závěrečného slosování na Coopu Morava.

 

Celkem vyhrálo v prodejnách Jednoty Moravský Krumlov 512 zákazníků.

 

Hlavní výhru ZAHRADNÍ TRAKTŮREK HUSQUARNA

získal zákazník na prodejně 248 Miroslav, náměstí Svobody

 

Ostatní výhry

Sekera Fiskars 43 ks

Rýč Fiskars 64 ks

Hrábě Fiskars 64 ks

Nůžky Fiskars 85 ks

Lopatka Fiskars 255 ks

 

Výhercům blahopřejeme, ostatním soutěžícím děkujeme za účast!

 

Zachovejte nám i nadále svou přízeň a sledujte nabídky soutěžních akcí na prodejnách, v letácích nebo na našich webových stránkách.

 

 

 

 

 

COOP pomocník pro dům a zahradu. Pravidla soutěže naleznete zde

 

Rekonstrukce prodejny v Moravském Krumlově

Ve dnech 27.2. - 8.3.2018 proběhla rekonstrukce prodejny potravin v Moravském Krumlově na náměstí. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřená. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9.3.2018.

Děkujeme všem zákazníkům za trpělivost a věříme, že Vám rekonstrukce prodejny a její nový moderní vzhled zpříjemní a usnadní nákupy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Otevření prodejny 033 Hluboké

  Dne 5.2.2018 znovu otevíráme prodejnu COOP Jednota v Hlubokém.

 

Otevření prodejny 013 Branišovice

  Dne 19.1.2018 znovu otevíráme prodejnu COOP Jednota v Branišovicích.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace