Nabídka

Platby kartou

Díky zavedení platebních terminálů, není v prodejnách COOP problém používat k úhradě nákupů platební karty. O tuto službu je ze stran zákazníků velký zájem a dobře se ujala i v menších městech a obcích.

Další novinkou, kterou naše prodejny disponují, je zavedéní možnosti takzvaného bezkontaktního placení kreditní kartou, které usnadní a urychluje placení pomocí kreditních karet.

 

Výběr hotovosti

Místo vybírání peněz v bankomatu či na přepážce v bance, můžete využít službu cashback v prodejnách COOP. Princip je jednoduchý, stačí nakoupit nad 300 korun a při placení platební kartou požádat pokladní také o výběr hotovosti. Vybrat si můžete až 1500 korun.

 

 

Dobíjení kreditu

Platební terminály v prodejnách COOP umožňují dobití kreditu mobilního telefonu. O dobití požádáte pokladní, stačí si jen vybrat hodnotu dobíjecí kartičky a sdělit své telefonní číslo. Dobít takto můžete kredit předplacených karet všech českých telefonních operátorů - tedy O2, Vodafone, T-Mobile a COOP Mobil.

 

COOP Mobil

COOP Mobil je provozován společně skupinou COOP, Vodafone Czech Republic a.s. a MATERNA Communications a.s.

Bez smlouvy a bez závazků získáte výhodné volání. Při pravidelném nákupování ve vybraných prodejnách sítě COOP voláte levněji o 20 %

Účtujeme po vteřinách. Tento způsob účtování je nejvýhodnější, protože jde o reálné účtování skutečně provolaných vteřin a minut. Sdílení minut a SMS v rámci tarifu RODINA pro 1 – 3 SIM karty.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace