Hledáme

Právníka (právničku), na pozici vedoucí právního referátu

Požadavky : ukončené VŠ vzdělání v oboru právo, práce na PC, schopnost

rychlého řešení problémů, samostatnost, flexibilita.

Náplň práce : právní poradenství v oboru občanského práva, pracovního práva,

obchodního práva,

zastupování družstva před soudy, úřady, policií ČR,

vedení právní agendy,

sledování změn, aktualizací a novelizací právních předpisů

a zákonů ČR plus ostatní právní služby spojené s výkonem

dané pozice.

Co nabízíme : práci na plný úvazek, podporu pro Vaše samostatné rozhodování,

příležitost k profesnímu rozvoji, získání nových zkušeností

a zajímavé benefity. Nástup možný dle dohody.

Kontakt : predseda@jednotamk.cz

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 255 Moravský Krumlov- ul. Nádražní

  • Bližší informace u p. Bechové, tel. 724 566 228

Vedoucí(ho) na prodejnu 117 Rybníky

  • Bližší informace u p. Hrubé, tel. 724 566 213

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 209 Božice

Zástupce (zástupkyni) vedoucí na prodejnu 013 Branišovice

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 254 Moravský Krumlov

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 180 Ivančice.

Další informace