Hledáme

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 028 Dolní Dubňany

(poloviční úvazek)

  •  Bližší informace u p. Gerstnerové, tel. 727 807 560

Řidiče/řidičku nákladního vozidla (rozvoz zboží po prodejnách)

Velkoobchodní sklad, Tylova 659, 672 01 Mor. Krumlov

Datum nástupu: od 1.5.2018 nebo dle dohody

Jednosměnný provoz, pracovní doba 5,45 - 14,15 hod.

Požadujeme:
řidičský průkaz C + profesní průkaz řidiče
čistý trestní rejstřík
dobré komunikační schopnosti
příjemné vystupování
samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů
předchozí praxe v oboru vítána
časová flexibilita

Nabízíme:
 jednosměnný provoz
zaměstnání v české firmě s dlouholetou tradicí
pomoc při zapracování samozřejmostí
pravidelný měsíční příjem
stravenky
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
odměny při pracovních a životních výročích

Kontakt: pí Dvořáková tel. 515 322 366 mobil 724 566 214

e-mail: velkoobchod@jednotamk.cz

Vedoucího (vedoucí) na prodejnu 113 Rešice

  • Nástup od 1.6.2018
  • Bližší informace u p. Gerstnerové, tel. 727 807 560

Učitele odborného výcviku oboru kuchař číšník- úsek obsluhy

  • Bližší informace u p. Sklenské, tel. 724 689 821

Právníka (právničku), na pozici vedoucí právního referátu

Požadavky : ukončené VŠ vzdělání v oboru právo, práce na PC, schopnost

rychlého řešení problémů, samostatnost, flexibilita.

Náplň práce : právní poradenství v oboru občanského práva, pracovního práva,

obchodního práva,

zastupování družstva před soudy, úřady, policií ČR,

vedení právní agendy,

sledování změn, aktualizací a novelizací právních předpisů

a zákonů ČR plus ostatní právní služby spojené s výkonem

dané pozice.

Co nabízíme : práci na plný úvazek, podporu pro Vaše samostatné rozhodování,

příležitost k profesnímu rozvoji, získání nových zkušeností

a zajímavé benefity. Nástup možný dle dohody.

Kontakt : predseda@jednotamk.cz

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 255 Moravský Krumlov- ul. Nádražní

  • Bližší informace u p. Bechové, tel. 724 566 228

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 209 Božice

Zástupce (zástupkyni) vedoucí na prodejnu 013 Branišovice

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 254 Moravský Krumlov

  • Bližší informace u p. Hrubé, tel. 724 566 213

Prodavače (prodavačku) na prodejnu 180 Ivančice.

Další informace