Archiv novinek

 

 

 

Letní akce s Mastercard


Čtvrtou cenu v soutěži "Letní akce s Mastercard" vyhrála v rámci celé skupiny COOP naše prodejna v Moravském Krumlově, Nádražní. Všichni zaměstnanci prodejny vyhrávají neomezený tarif na volání a 1,5 Gb dat zdarma po dobu jednoho roku. Tarif mohou využít sami, nebo někomu darovat. Gratulujeme!

 

 

 

 

 

Rekonstrukce prodejny v Ivančicích

 

Na prodejně v Ivančicích bude ve dnech 23.9. - 26.9.2019 probíhat rekonstrukce. Po tuto dobu bude prodejna uzavřena. Stávající zákazníky prosíme o trpělivost a těšíme se na všechny v opravené prodejně! V den otevření po rekonstrukci 27.9.2019 bude pro zákazníky připravena káva a malé občerstvení zdarma.
 

 

                                                           

                                                           

Rekonstrukce prodejny v Miroslavi, ul. Havlíčkova

Ve dnech 21. - 29.6.2019 proběhla rekonstrukce prodejny na ul. Havlíčkova v Miroslavi. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 1.7.2019 bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma. Prodejna je také nově klimatizovaná, má nové stropy, osvětlení, zazděné výlohy a také celkově nový moderní interiér.

 

                                                                                                                     PŘED                                                                           

   

                                                                                                                  

                                                                                                                        PO

    

 

Rekonstrukce prodejny v Břežanech

Ve dnech 12. - 22.6.2019 proběhla rekonstrukce prodejny Břežanech. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 24.6.2019 bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma. Prodejna je nově klimatizovaná, má nové osvětlení, nový obslužný úsek uzenin, přemístěnou pokladní zónu a také celkově moderní interiér.

 

                                                                                                                      PŘED

  

 

                                                                                                                       PO

 

 

Rekonstrukce prodejny v Mackovicích

Ve dnech 4. - 12.6.2019 proběhla rekonstrukce prodejny Mackovicích. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 13.6.2019 bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma. Prodejna má nový obslužný úsek uzenin, přemístěnou pokladní zónu a celkově moderní interiér.

 

                                                                                                                     PŘED

 

 

                                                                                                                      PO

                                                          

                                                          

 

Rekonstrukce prodejny v Tavíkovicích

Ve dnech 28. - 30.5.2019 proběhla částečná rekonstrukce prodejny Tavíkovicích. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 31.5.2019 bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma a balonky pro děti. Prodejna je nově klimatizovaná, má nový obslužný úsek uzenin, přemístěnou pokladní zónu a především nové vchodové dveře, které umožňují plně bezbariérový přístup do prodejny.

 

                                                                                                                    PŘED  

    

 

                                                                                                                      PO

 

 

Rekonstrukce prodejny v Mašovicích

Ve dnech 15. - 29.5.2019 proběhla rekonstrukce prodejny Mašovicích. Po dobu rekonstrukce byl náhradní prodej ve skladě prodejny. Při slavnostním otevření 29.5.2019 bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma. Prodejna je nově klimatizovaná, má nové stropy, osvětlení, zazděné výlohy a  celkově moderní interiér.

 

                                                                                                                    PŘED

 

 

                                                                                                                       PO

 

Rekonstrukce prodejny v Suchohrdlech u Znojma

Ve dnech 14. - 25.5.2019 proběhla rekonstrukce prodejny Suchohrdly u Znojma. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřena. Při slavnostním otevření 27.5.2019 bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma. Prodejna je klimatizovaná, má nové osvětlení a především nově zbudovaná parkovací místa přímo před prodejnou. Zákazníkům je také k dispozici nový kávomat.

 

                                                                                                                    PŘED

 

 

                                                                                                                      PO

   

 

 

 

 

 

Coop a elektromobil

V dnešní době automobily na elektrický pohon udávají nový standard budoucnosti a jsou prodalší směřování dopravních možností zcela jistě perspektivní a zajímavou alternativou, která s největší pravděpodobností, jako jedno z možných řešení, časem nahradí stávající vozy na tradiční pohony. Elektromobilita je jedna z možností efektivnějšího nakládání s energiemi, je to cesta k širším úsporám se zásadním pozitivním dopadem do ekologie.

  Spotřební družstva, která jsou součástí skupiny COOP, vnímají tuto progresivní výzvu jako budoucí příležitost. JEDNOTA, spotřební družstvo, Moravský Krumlov začala v tomto směru realizovat konkrétní kroky a v dnešních technologických možnostech začíná tvořit budoucnost již nyní. Je to s partnerem, který má k energiím nejblíž, a to firmou E.ON. Společně rozjíždíme projekty úsporného osvětlení na nově postavených i rekonstruovaných prodejnách družstva. Naprostou novinkou je koncepce tzv. nízkoenergetické prodejny, kterou jsme jako pilotní projekt realizovali v naší nové prodejně v obci Dyjákovice. Z celkového počtu 2 500 prodejen spotřebních družstev v republice je to první řešení ojedinělého centrálního systému energetického managementu zahrnující ekologické a energeticky úsporné technologie.

  Do prezentace úsporných technologií směrem k odborné i laické veřejnosti zahrnujeme i propagaci elektromobility. Od společnosti E.ON máme zapůjčený elektromobil Smart, který používáme k jízdám v našem znojemském regionu a v praxi tak testujeme výhody elektrického pohonu oproti stávajícím palivům. Efekty jsou zřejmé a vyplývají z každodenního provozu. To že náklady na ujetý kilometr jsou minimální, víme teoreticky z publikovaných informací o elektromobilech. My však máme možnost ověřovat si to v reálném provozu. Velkou výhodou je dostupnost nabíjení - prakticky na každé zastávce, kde je běžná zásuvka na 220 V. Samozřejmě speciální nabíjecí stanice umožňují rychlejší dobíjení, proto ve spolupráci s E.ONem zvažujeme jejich postupné zřizování u některé z našich větších prodejen. Zapůjčený elektromobil využívají naši zaměstnanci k testovacím jízdám a sdělují nám všední poznatky z jeho každodenního provozu. Přínosy jsou zřejmé a chtěli bychom se do budoucna v této oblasti více angažovat, zejména z pohledu úspor provozních nákladů. A samozřejmě chceme i jezdit "zeleně" - ekologicky. Používaný elektromobil Smart jste si mohli jak prohlédnout, tak se v něm i svézt u příležitosti otevření naší nové prodejny v Dyjákovicích nebo při zprovoznění rekonstruované prodejny ve Strachoticích. V propagaci elektromobility hodláme pokračovat i při realizaci našich dalších rozvojových aktivit. Těmito kroky chceme naší zákaznické veřejnosti jednoznačně sdělit, že i přes řadu potíží, se kterými se jako provozovatel menších prodejen potýkáme, například ztrátovost malých venkovských prodejen, že jinak významně investujeme do rozvoje našich maloobchodních aktivit . A při tom nezapomínáme na využívání progresivních úsporných technologií s pozitivním přínosem ekologii a životnímu prostředí.
 

 

 

 

 
Aktuální prodejní dobu v období vánočních svátků najdete vyvěšenou na dané prodejně!
 
Přejeme Vám příjemný nákup a pohodové prožití Vánoc.
 
Děkujeme za přízeň v roce 2018 a těšíme se na Vás v roce 2019.
 
 

Oprava prodejny ve Strachoticích

 

Dne 3. 12. 2018 byl slavnostně zahájen provoz nově zrekonstruované prodejny ve Strachoticích. Od 26. 9. 2018  probíhala rozsáhlá oprava (rekonstrukce), prodej byl přesunut do náhradních prostor ve skladě prodejny. Na této prodejně byl také využit koncept energetického managementu jako na nově postavené prodejně v Dyjákovicích.

Při slavnostním otevření bylo k dispozici malé občerstvení s kávou zdarma, ochutnávky pečiva a uzenin. Dětem z místní základní a mateřské školy rozdával dárečky Mikuláš spolu s andělem a čertem.

 

 

 

 

Dbáme na životní prostředí

 

https://www.byznys-energie.cz/clanek/frantisek-slapansky-jednota-kazdy-rok-otevreme-jednu-zcela-novou-prodejnu-a-chceme-dbat-na-zivotni-prostredi

 

 

Oprava prodejny ve Strachoticích

 

Na naší prodejně ve Strachoticích probíhá rozsáhlá oprava (rekonstrukce). Od 26. 9. 2018 je prodej přesunut do náhradních prostor ve skladě prodejny. Předpokládané dokončení oprav je na konci listopadu 2018. Na této prodejně bude také využit koncept energetického managementu jako na nově postavené prodejně v Dyjákovicích.

 

Stávající zákazníky prosíme o trpělivost a těšíme se na všechny v opravené prodejně!

 

 

Otevření nové nízkoenergetické prodejny v Dyjákovicích

Dne 10.8.2018 byla slavnostně otevřena nová prodejna v Dyjákovicích. Stará budova neodpovídala statickým požadavkům a technicky nebylo možné ji pouze opravit. Proto byla vystavěna prodejna zcela nová o celkové rozloze prodejní plochy do 200 m².

 

Firma E.ON Česká republika pro tuto prodejnu vyvinula v naší republice zatím ojedinělý systém energetického managementu. Jedná se o úplně novou koncepci nízkoenergetické a ekologické prodejny. Prodejna jako celek je napojena na řídící systém, který umožňuje sledovat energetické náklady jednotlivých zařízení, vytápění, klimatizaci a kvalitu ovzduší na prodejně.

 

Celý projekt by měl vést k úspoře energií a zvýšení důrazu na ekologické myšlení. Tohoto konceptu se budeme držet i nadále při dalších renkostrukcích našich prodejen.

 

Těšíme se na vaši návštěvu! Věříme, že u nás budete spokojeni.

 

Napsali o nás : zde

 

 

Rekonstrukce prodejny v Moravském Krumlově

Ve dnech 27.2. - 8.3.2018 proběhla rekonstrukce prodejny potravin v Moravském Krumlově na náměstí. Po dobu rekonstrukce byla prodejna uzavřená. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9.3.2018.

Děkujeme všem zákazníkům za trpělivost a věříme, že Vám rekonstrukce prodejny a její nový moderní vzhled zpříjemní a usnadní nákupy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Otevření prodejny 033 Hluboké

  Dne 5.2.2018 znovu otevíráme prodejnu COOP Jednota v Hlubokém.

 

Otevření prodejny 013 Branišovice

  Dne 19.1.2018 znovu otevíráme prodejnu COOP Jednota v Branišovicích.

 

 

Vyjádření společnosti COOP MORAVA, s.r.o. k SMS zprávám zasílaným odesílatelem „OD COOP“, která vypadá takto:

„Gratulujeme.Výsledek našeho PSC losování je znám už dnes! jste 1 z 5 šťastných zákazníků (50czk/min) 1ROK POTRAVIN.. Zavolejte a potvrďte nyní na tel 906500006.“

Nejde o SMS zprávy od naší společnosti, od tohoto jednání se distancujeme.

COOP MORAVA, s.r.o.Nikdy nepožadujeme po svých zákaznících volání na takto draze zpoplatněná čísla. Volání na uvedené číslo rozhodně nemůžeme našim zákazníkům doporučit.

Otevření prodejny 206 Rakšice

  Dne 13.11.2017 znovu otevíráme prodejnu COOP Jednota v Rakšicích.

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace